икона_глава
 • Email: sales@eshinejewelry.com
 • Мобилен/WhatsApp: +8613751191745
 • Банер
  1 (6)

  Истакнати колекции

  Eshine Нуди широк асортиман на женски накит производи со моисанит, полускапоцени, опали, бисери и кубна цирконија.Вклучувајќи:

  ● Безвременски накит

  ● Основен накит

  ● Накит за забави и свадби

  Преземете го Каталогот
  Зошто изберете нас

  Eshine е еден од водечките производители на накит во Кина и се занимава со дизајнирање, производство и продажба на накит веќе 17+ години.Ние сме специјализирани за производство на сребрен накит и квалитетен месинг накит.

  Ние сме ревидирана фабрика за накит на Седекс со квалитет усогласен со ЕУ сертифициран SGS, која обезбедува услуга OEM/ODM на повеќе од 100 клиенти низ целиот свет.Го имаме потребното искуство за да им помогнеме на нашите клиенти да ги развијат своите брендови и бизнис.

  Добијте бесплатни примероци
  17+ години Давател на решенија за накит
  17+ години Давател на решенија за накит
  Седекс ревидирансигурна фабрика
  Седекс ревидиран
  сигурна фабрика
  Квалитет усогласен со ЕУ сертифициран SGS
  Квалитет усогласен со ЕУ сертифициран SGS
  Пониско до 40%.фабричка директна цена
  Пониско до 40%.
  фабричка директна цена
  800㎡ Фабрика за позлата во сопствена сопственост
  800㎡ Фабрика за позлата во сопствена сопственост
  Цена за бесплатни примероци,Гаранција без ризик
  Цена за бесплатни примероци,
  Гаранција без ризик
  Why_choose_img01 бофанг
  Посветеност на занаетот

  Кои производи можеме да ги направиме

  Eshine е професионален производител на накит OEM/ODM од 2006 година, специјализиран за накит од сребро од 925, 18K злато вермеил, квалитетен месинг накит и накит од не'рѓосувачки челик со моисанит, полускапоцени, опали, бисери и кубна цирконија.

  ● 20% + Заштеда за вашите бесплатни примероци

  ● 100% контрола на квалитет за да ја освоите вашата репутација

  ● Повеќе од 3000 стилови со жешка продажба за вашиот избор

  ● 30 дена гаранција без ризик за производите

  Добијте бесплатни примероци

  Се-во-едно решение за услуги

  Од дизајн на скици на накит до испорака, Eshine обезбедува услуги „Сè-во-едно“.

  ● Нема посредник, фабричка директна продажба.

  ● 100% ВИП услугите ви заштедуваат време.

  ● 7-дневни брзи приспособени примероци

  ● Поставете ги вашите повеќекратни потреби овде.

  Почесен сертификат

  Седекс членови

  Седекс членови

  Седекс Ревидиран извештај

  Седекс Ревидиран извештај

  SGS Certified 925 Silver содржина

  SGS Certified 925 Silver содржина

  Извештај за тестирање на производот SGS Silver

  Извештај за тестирање на производот SGS Silver

  SGS сертифицирана суровина од месинг

  SGS сертифицирана суровина од месинг

  SGS Brass тест извештај

  SGS Brass тест извештај

  Извештај за бесплатен тест за CTT Никел

  Извештај за бесплатен тест за CTT Никел

  Извештај за тестирање CTT без олово

  Извештај за тестирање CTT без олово

  Дебелина на позлата - внатрешен тест

  Дебелина на позлата - внатрешен тест

  ce_prev
  ce_next

  Нашите задоволни партнери

  Доверлив QC систем

  Eshine следи систем за контрола на квалитет кој се состои од 4 стандардни чекори, осигурувајќи дека секој накит што го добивате е со најдобар квалитет.

  Преку нашиот систем за контрола на висок квалитет, можете да освоите восхит од вашите клиенти и да изградите исклучителна репутација со 5 ѕвезди, со што ќе овозможите раст на вашиот бизнис со накит.

  • Контрола на квалитет на калапи

   Контрола на квалитет на калапи

   Вашиот 3D модел на накит е создаден од дизајнери на Eshine со помош на професионалниот софтвер JewelCAD, со 10+ години искуство, кој вклучува и мастер калапи за накит од метал и изработка на гумени калапи.

  • Инспекција на суровини

   Инспекција на суровини

   Суровините за накит се тестираат со професионална опрема за да се обезбеди усогласеност со квалитетот на стандардите на ЕУ, вклучително и восочни материјали, содржина на метал и класа на скапоцени камења итн.

  • КК на производствениот процес

   КК на производствениот процес

   Во текот на производствениот процес, Eshine се грижи секое парче од вашиот накит да биде проверено со најголема грижа, во строга согласност со нашите високи стандарди, не оставајќи простор за какви било дефекти во квалитетот.

  • 100% инспекција на готови производи

   100% инспекција на готови производи

   Секое парче од вашиот накит е подложено на 100% проверка за да се обезбеди придржување кон строгите стандарди за висококвалитетен фин накит, а сите неисправни производи веднаш се елиминираат.

  Нашите среќни клиенти

  • Лери

   Лери

   претседател-ИЈДИ

   Мораме да кажеме благодарност до Eshine Jewelry.
   Тие секогаш обезбедуваат висок квалитет, брз одговор и навремена испорака. Не само тоа, тие секогаш ни обезбедуваат фабрички директни конкурентни цени. Нивната одлична работа ни помогна да постигнеме над 280% раст во минатото. Затоа и купував од тие се повеќе од 10+ години. Топло ви го препорачувам Eshine Jewelry поради нивните долгорочни доверливи и доверливи партнери.
   Никогаш не ме изневериле.

  • Рафаел

   Рафаел

   Купувач-ТОКАРА

   Ви благодариме многу за вашата одлична работа, Џои!
   Вашето богато искуство во производството на накит и развојот на нови производи ни помогна да влеземе на нови пазари и да стекнеме нов удел. Ова ни овозможи да пораснеме 150% во текот на изминатата година. Планираме да работиме со вас на повеќе нови проекти следната година за да постигнеме рамномерен повисоко ниво на раст на бизнисот.
   Ви благодариме повторно за се што направивте за нас!

  Остави порака
  Добијте бесплатни примероци

  Добредојдовте да оставите порака, нашиот професионален тим за продажба со задоволство ќе ви обезбеди ВИП едношалтерско решение за услуги и бесплатни примероци.

  порака01