koka_ikona
 • Email: sales@eshinejewelry.com
 • Mobile/WhatsApp: +8613751191745
 • Banner
  1 (6)

  Koleksionet e veçuara

  Eshine Ofron një gamë të gjerë produktesh bizhuterish për femra me moissanite, gjysëm të çmuar, opale, perla dhe zirkoni kub.Përfshirë:

  ● Bizhuteri të përjetshme

  ● Bizhuteri thelbësore

  ● Bizhuteri për festa dhe dasma

  Shkarkoni Katalogun
  Pse na zgjodhet ne

  Eshine është një nga prodhuesit kryesorë të bizhuterive në Kinë dhe ka qenë e angazhuar në projektimin, prodhimin dhe shitjen e bizhuterive për 17+ vjet.Ne jemi te specializuar në prodhimin e bizhuterive argjendi të pastër dhe bizhuteri prej bronzi cilësor.

  Ne jemi një fabrikë bizhuterish e audituar nga Sedex me cilësi të pajtueshme me BE të certifikuar nga SGS, e cila ka ofruar shërbim OEM/ODM për më shumë se 100 klientë në të gjithë botën.Ne kemi përvojën e nevojshme për të ndihmuar klientët tanë të rrisin markat dhe biznesin e tyre.

  Merrni mostra falas
  Ofruesi i zgjidhjeve të bizhuterive për 17+ vjet
  Ofruesi i zgjidhjeve të bizhuterive për 17+ vjet
  Sedex i audituarfabrikë e besueshme
  Sedex i audituar
  fabrikë e besueshme
  Cilësi e pajtueshme me BE-në e certifikuar nga SGS
  Cilësi e pajtueshme me BE-në e certifikuar nga SGS
  Deri në 40% më e ulëtÇmimi direkt i fabrikës
  Deri në 40% më e ulët
  Çmimi direkt i fabrikës
  800㎡ Fabrika e veshjes në pronësi të vetë
  800㎡ Fabrika e veshjes në pronësi të vetë
  Kostoja e mostrave falas,Garanci pa rrezik
  Kostoja e mostrave falas,
  Garanci pa rrezik
  pse_choose_img01 bofang
  Angazhimi ndaj Artizanatit

  Çfarë Produktesh mund të bëjmë

  Eshine është një prodhues profesionist i bizhuterive OEM/ODM që nga viti 2006, i specializuar në bizhuteri argjendi 925 sprovuar, ari 18K Vermeil, bizhuteri bronzi cilësore dhe bizhuteri prej çeliku inox me moissanite, gjysmë të çmuar, opale, perla dhe zirkoni kub.

  ● 20% + Kursim për mostrat tuaja Falas

  ● Kontroll i cilësisë 100% për të fituar reputacionin tuaj

  ● Mbi 3000 stile me shitje të nxehta për zgjedhjen tuaj

  ● 30 ditë garanci pa rrezik për produktet

  Merrni mostra falas

  Zgjidhja e Shërbimeve Gjithë-Në-Një

  Nga dizajni i skicave të bizhuterive te dërgesa, Eshine ofron shërbime Gjithçka-Në-Një.

  ● Nuk ka ndërmjetës, shitje direkte në fabrikë.

  ● Shërbimet 100% VIP kursejnë kohën tuaj.

  ● Mostrat e personalizuara të shpejta 7-ditore

  ● Përshtatni nevojat tuaja të shumta këtu.

  Certifikata e Nderit

  Anëtarët e Sedex

  Anëtarët e Sedex

  Raporti i audituar i Sedex

  Raporti i audituar i Sedex

  Përmbajtja e argjendit 925 e certifikuar nga SGS

  Përmbajtja e argjendit 925 e certifikuar nga SGS

  Raporti i testit të produktit SGS Silver

  Raporti i testit të produktit SGS Silver

  Lëndë e parë tunxh i certifikuar nga SGS

  Lëndë e parë tunxh i certifikuar nga SGS

  Raporti i testit SGS Brass

  Raporti i testit SGS Brass

  Raporti i testimit pa Nikel CTT

  Raporti i testimit pa Nikel CTT

  Raporti i testimit pa plumb CTT

  Raporti i testimit pa plumb CTT

  Trashësia e shtrimit - provë e brendshme

  Trashësia e shtrimit - provë e brendshme

  ce_prev
  ce_next

  Partnerët tanë të Kënaqur

  Sistemi QC i besueshëm

  Eshine ndjek një Sistem të Kontrollit të Cilësisë që përfshin 4 hapa standardë, duke siguruar që çdo bizhuteri që merrni është e cilësisë më të mirë.

  Nëpërmjet sistemit tonë të kontrollit të cilësisë së lartë, ju mund të fitoni admirim nga klientët tuaj dhe të krijoni një reputacion të jashtëzakonshëm me 5 yje, duke mundësuar kështu rritjen e biznesit tuaj të bizhuterive.

  • Kontrolli i cilësisë së kallëpeve

   Kontrolli i cilësisë së kallëpeve

   Modeli juaj 3D i bizhuterive është krijuar nga dizajnerët Eshine duke përdorur softuerin profesional JewelCAD, me 10+ vite përvojë, i cili përfshin gjithashtu kallëpe mjeshtërore metalike të bizhuterive dhe prodhimin e kallëpeve prej gome.

  • Inspektimi i lëndëve të para

   Inspektimi i lëndëve të para

   Lëndët e para të bizhuterive testohen nga pajisje profesionale për të siguruar përputhshmërinë me cilësinë e standardeve të BE-së, duke përfshirë materialet e dyllit, përmbajtjen e metaleve dhe shkallën e gurëve të çmuar, etj.

  • QC në procesin e prodhimit

   QC në procesin e prodhimit

   Gjatë procesit të prodhimit, Eshine siguron që çdo pjesë e bizhuterisë suaj të inspektohet me kujdesin maksimal, në përputhje të plotë me standardet tona të larta, duke mos lënë vend për asnjë defekt në cilësi.

  • 100% Inspektim i produkteve të gatshme

   100% Inspektim i produkteve të gatshme

   Çdo pjesë e bizhuterisë suaj i nënshtrohet një inspektimi 100% për të siguruar respektimin e standardeve kërkuese të bizhuterive të shkëlqyera me cilësi të lartë dhe çdo produkt me defekt eliminohet menjëherë.

  Klientët tanë të lumtur

  • Larry

   Larry

   President-IJDI

   Duhet të falënderojmë bizhuteritë Eshine.
   Ata gjithmonë ofrojnë cilësi të lartë, përgjigje të shpejtë dhe dorëzim në kohë. Jo vetëm kaq, ata gjithmonë na ofrojnë çmime konkurruese direkte në fabrikë. Puna e tyre e shkëlqyer na ka ndihmuar të arrijmë mbi 280% rritje në të kaluarën. Kjo është arsyeja pse unë kam blerë nga ata për mbi 10+ vjet. Unë ju rekomandoj shumë Eshine Jewelry për shkak të partnerëve të tyre afatgjatë të besueshëm dhe të besueshëm.
   Nuk më kanë zhgënjyer kurrë.

  • Rafael

   Rafael

   Blerësi-TOCARA

   Faleminderit shumë për punën tuaj të shkëlqyer, Joey!
   Përvoja juaj e pasur në prodhimin e bizhuterive dhe zhvillimin e produkteve të reja na ka ndihmuar të hyjmë në tregje të reja dhe të fitojmë pjesë të reja. Kjo na ka lejuar të rritemi 150% gjatë vitit të kaluar. Ne planifikojmë të punojmë me ju në më shumë projekte të reja vitin e ardhshëm për të arritur një nivel më të lartë të rritjes së biznesit.
   Faleminderit përsëri për gjithçka që keni bërë për ne!

  Lini një mesazh
  Merrni mostra falas

  Mirë se vini të lini një mesazh, ekipi ynë profesional i shitjeve do të jetë i lumtur t'ju ofrojë zgjidhje të shërbimeve VIP me një ndalesë dhe mostra falas.

  mesazh01