икона_глава
 • Email: sales@eshinejewelry.com
 • Мобилен/WhatsApp: +8613751191745
 • _20231017140316

  Производи

  Pear Shape Lab креирано CZ дијамантски привезок ѓердан во сребро за жени девојки

  Краток опис:

  Лабораторија за облик на круша создадена CZ дијамантска висулка ѓердан во сребро за жени, девојки, овој класичен и стилски ѓердан е изработен од сребро.Оригинални лабораториски создадени CZ дијаманти со 12 тркалезни брилијантни сечења се комплет со шипки.Вклучен е ланец за кабли од 16+2 инчи.Приврзокот е широк 10 мм и висок приближно 1 инчи.Без напор надополнува различни облеки, што го прави совршен додаток за секојдневно носење или за додавање допир на гламур на вечерниот ансамбл.

   


  Спецификации:

 • Материјал:Сребро од стерлинг
 • Позлата:Родиум
 • Димензија:10x25mm, 16+2"
 • Тежина:3,12 гр
 • Камења:АААА кубна цирконија
 • Ставка бр.:PN4092
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Детали за производи

  Ви ја претставуваме нашата извонредна лабораторија за обликување круша создадена CZ дијамантски привезок ѓердан во сребро за жени и девојки.Овој класичен и стилски ѓердан е олицетворение на елеганција и софистицираност.

  Изработен со најголема прецизност и внимание на деталите, овој привезок ѓердан е изработен од висококвалитетно сребро, обезбедувајќи издржливост и долговечност.Сребрениот материјал му дава сјајна и сјајна завршница, додавајќи допир на брилијантност на секој ансамбл.

  Централниот дел на овој неверојатен ѓердан е лабораторијата во облик на круша, создаден CZ дијамант.Со својата беспрекорна јасност и сјај, речиси и не се разликува од вистински дијамант.12-те кружни брилијантни дијаманти CZ создадени во лабораторија, се поставени околу каменот во облик на круша, создавајќи ефект на ореол што го одзема здивот и ја подобрува неговата севкупна привлечност.

  За да се обезбеди совршено вклопување, прилагодлив синџир за кабли од 16+2" е вклучен со ѓерданот. Разновидноста на должината на овој синџир ви овозможува да го носите во посакуваната положба, без разлика дали претпочитате поблиско вклопување или попроширен изглед.

  Со димензии од 10 мм широк и приближно 1" висок, овој привезок ѓердан е прецизно изработен за да има идеална големина. Постигнува совршена рамнотежа помеѓу суптилноста и истакнатоста, што го прави погоден за секоја пригода, било да е тоа лежерно излегување или свечен настан.

  Овој привезок ѓердан е волшебен подарок за себе или за вашите најблиски.Идеален за родендени, годишнини или некоја посебна пригода, тој е внимателен гест што сигурно ќе се негува во годините што доаѓаат.

  Зошто да не изберете нас

  Седекс

  Седекс ревидиран
  Сигурна фабрика

  SGS

  Сертифициран за SGS
  Квалитет на суровини

  ПОСТИГНЕТЕ

  ЕУ REACH стандард
  Согласен квалитет

  Логото ESHINE 2023 - 500

  16+ години
  во OEM/ODM накит

  бесплатен сет на икони, бесплатни етикети и налепници

  Цена за бесплатни примероци
  Бесплатни нови случувања

  dtgfd (4)

  Заштеда на трошоци до 40%.
  од нашата фабричка директна цена

  dtgfd (1)

  50% заштеда на време
  од страна на One Stop Solution Services

  dtgfd (3)

  30 дена без ризик
  Гаранција за сите производи


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја