koka_ikona
 • Email: sales@eshinejewelry.com
 • Mobile/WhatsApp: +8613751191745
 • _20231017140316

  Produktet

  Byzylyk bolo me grup kub zirkoni 18K i veshur me ar

  Përshkrim i shkurtër:

  Një byzylyk bolo kreativ me tufë kub zirkoni i veshur me ar 18K për një nivel më të lartë shkëlqimi.Grumbullues ekspertë gurësh 19-4mm AAA CZ gurë .Mekanizmi rrëshqitës në zinxhirin e kutisë përshtatet për t'iu përshtatur shumicës së kyçeve. Rezultati është një byzylyk që nxjerr elegancë dhe luks, i përsosur për çdo rast.


  Specifikimet:

 • Materiali:Tunxh
 • Platja:I veshur me ar 18K
 • Madhësia:4 mm Gjerësia, 10 "Gjatësia
 • Pesha:10,19 g
 • Gurët:19-RS4mm AAA CZ
 • Artikulli nr.:BR3419
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Detajet e produkteve

  Prezantimi i byzylykut tonë mahnitës 18K me tufë kub zirkoni të veshur me ar, një kryevepër e vërtetë që do ta çojë lojën tuaj aksesore në një nivel krejtësisht të ri shkëlqimi.I punuar me kujdesin dhe vëmendjen maksimale ndaj detajeve, ky byzylyk garantohet të kthejë kokën dhe të lërë një përshtypje të qëndrueshme.

  Ajo që e dallon byzylykun tonë nga të tjerët në treg është niveli i mjeshtërisë dhe ekspertizës që shkon në krijimin e tij.Ekipi ynë i specialistëve të vendosësve të gurëve grumbullon me kujdes gurët AAA CZ 19-4 mm, duke siguruar që çdo gur të vendoset me përpikëri për të krijuar një shfaqje të mrekullueshme të shkëlqimit.Rezultati është një byzylyk që nxjerr elegancë dhe luks, i përsosur për çdo rast.

  Por ajo që e bën vërtet të veçantë këtë byzylyk është mekanizmi i tij i rregullueshëm rrëshqitës në një zinxhir kuti.Kjo lejon një përshtatje të personalizuar që mund të përshtatet me madhësinë dhe formën unike të kyçit të dorës tuaj.Mos u shqetësoni më nëse byzylyku ​​do të përshtatet ose nëse do të jetë shumë i lirë apo shumë i ngushtë.Me dizajnin tonë inovativ, ju mund ta rregulloni lehtësisht byzylykun në nivelin e dëshiruar të komoditetit.

  Përfundimi i veshur me ar 18K i shton një prekje të pasurisë kësaj pjese tashmë të mrekullueshme.Nuanca e pasur dhe e artë plotëson gurët e shkëlqyeshëm kub zirkoni, duke krijuar një byzylyk që është vërtet një pamje për t'u parë.Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një ngjarje magjepsëse ose thjesht dëshironi të lartësoni stilin tuaj të përditshëm, ky byzylyk është aksesori i përsosur për t'i shtuar një prekje të sofistikimit dhe sqimë çdo veshjeje.

  Jo vetëm që byzylyku ​​ynë Bolo me grup kub zirkoni i veshur me ar 18K është një bizhuteri mahnitëse, por është bërë gjithashtu që të zgjasë.Ne përdorim materiale me cilësi të lartë dhe mjeshtëri superiore për t'u siguruar që ky byzylyk të mbetet po aq verbues sa ditën kur e keni vënë për herë të parë.Mund ta vishni me vetëbesim, duke e ditur se do t'i rezistojë provës së kohës dhe do të vazhdojë të shkëlqejë shkëlqyeshëm për vitet në vijim.

  Pavarësisht nëse jeni duke e trajtuar veten ose duke kërkuar për dhuratën perfekte për një të dashur, byzylyku ​​ynë Bolo Cluster Cubic Zirconia i veshur me ar 18K është zgjidhja më e mirë.Dizajni i tij i hollë, mjeshtëria eksperte dhe përshtatja e rregullueshme e bëjnë atë një pjesë të gjithanshme dhe të përjetshme që do të ruhet për gjithë jetën.Ngrini stilin tuaj dhe përqafoni shkëlqimin me këtë byzylyk elegant dhe tërheqës.

  pse na zgjodhet ne

  Sedex

  Sedex Audituar
  Fabrika e besueshme

  SGS

  SGS certifikuar
  Cilësia e lëndës së parë

  ARRIJ

  Standardi REACH i BE-së
  Cilësi në përputhje

  Logoja ESHINE 2023 - 500

  16+ vjet
  në bizhuteri OEM/ODM

  Set falas ikonash, etiketa dhe ngjitëse falas

  Kostoja e mostrave falas
  Zhvillime të reja falas

  dtgfd (4)

  Kursime në kosto deri në 40%.
  nga çmimi i drejtpërdrejtë i fabrikës sonë

  dtgfd (1)

  50% Kursim Kohe
  nga One Stop Solution Services

  dtgfd (3)

  30 ditë pa rrezik
  Garanci per te gjitha produktet


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni