икона_глава
 • Email: sales@eshinejewelry.com
 • Мобилен/WhatsApp: +8613751191745
 • _20231017140316

  Производи

  18K позлатени кубни цирконски кластер Боло нараквица

  Краток опис:

  Креативна 18K позлатена кубна цирконска нараквица Боло со повисоко ниво на сјај..Механизмот за лизгање на синџирот на кутии се прилагодува за да одговара на повеќето зглобови. Резултатот е нараквица што зрачи со елеганција и луксуз, совршена за секоја пригода.


  Спецификации:

 • Материјал:Месинг
 • Позлата:18К позлатено
 • Големина:4 мм Ширина, 10" должина
 • Тежина:10,19 гр
 • Камења:19-RS4mm AAA CZ
 • Ставка бр.:BR3419
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Детали за производи

  Ви ја претставуваме нашата неверојатна 18K позлатена кубна нараквица од цирконија, вистинско ремек дело што ќе ја однесе вашата игра со додатоци на сосема ново ниво на сјај.Изработена со најголема грижа и внимание на деталите, оваа нараквица гарантирано ќе ги сврти главите и ќе остави траен впечаток.

  Она што ја издвојува нашата нараквица од другите на пазарот е нивото на изработка и експертиза што се вклучени во нејзиното создавање.Нашиот тим од стручни поставувачи на камења внимателно ги групира камењата AAA CZ од 19-4 mm, осигурувајќи дека секој камен е прецизно поставен за да создаде неверојатен приказ на брилијантност.Резултатот е нараквица која зрачи со елеганција и луксуз, совршена за секоја пригода.

  Но, она што навистина ја прави оваа нараквица посебна е нејзиниот прилагодлив механизам за лизгање на синџир од кутија.Ова овозможува приспособено вклопување што може да се прилагоди на уникатната големина и форма на вашиот зглоб.Нема повеќе да се грижите дали нараквицата ќе одговара или дали ќе биде премногу лабава или премногу тесна.Со нашиот иновативен дизајн, можете лесно да ја прилагодите нараквицата на посакуваното ниво на удобност.

  Позлатениот 18К финиш додава допир на раскош на ова веќе прекрасно парче.Богатата, златна нијанса ги надополнува светкавите кубни цирконски камења, создавајќи нараквица која навистина е глетка за гледање.Без разлика дали присуствувате на гламурозен настан или едноставно сакате да го подигнете вашиот секојдневен стил, оваа нараквица е совршен додаток за да додадете допир на софистицираност и префинетост на секоја облека.

  Не само што нашата 18K позлатена кубна цирконија нараквица Bolo е неверојатно парче накит, туку е и направена да трае.Користиме висококвалитетни материјали и извонредна изработка за да се погрижиме оваа нараквица да остане блескава како денот кога за прв пат ја облечете.Можете да го носите со самодоверба, знаејќи дека ќе го издржи тестот на времето и ќе продолжи да блеска во годините што доаѓаат.

  Без разлика дали се почестувате себеси или барате совршен подарок за саканата личност, нашата нараквица со кубни циркониски кластери од 18К позлатена Bolo е врвен избор.Неговиот извонреден дизајн, стручна изработка и прилагодливо вклопување го прават разноврсно и безвременско парче што ќе се негува цел живот.Подигнете го вашиот стил и прифатете го сјајот со оваа елегантна и волшебна нараквица.

  Зошто да не изберете нас

  Седекс

  Седекс ревидиран
  Сигурна фабрика

  SGS

  Сертифициран за SGS
  Квалитет на суровини

  ПОСТИГНЕТЕ

  ЕУ REACH стандард
  Согласен квалитет

  Логото ESHINE 2023 - 500

  16+ години
  во OEM/ODM накит

  бесплатен сет на икони, бесплатни етикети и налепници

  Цена за бесплатни примероци
  Бесплатни нови случувања

  dtgfd (4)

  Заштеда на трошоци до 40%.
  од нашата фабричка директна цена

  dtgfd (1)

  50% заштеда на време
  од страна на One Stop Solution Services

  dtgfd (3)

  30 дена без ризик
  Гаранција за сите производи


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја